Будні
Субота
Неділя
Будні
Субота
Неділя
(050) 392-63-63, (068) 598-10-02, (048) 700-32-22

Каталог автомобильных радиаторов CoolDog

160 товарів
До списку каталогів
Радіатори охолодження двигуна складаються з двох бачків, серцевини та кріплень. Серцевина являє собою систему тонких трубок, завдяки чому збільшується площа зіткнення з повітрям та покращується відведення тепла. Охолоджуюча рідина завдяки насосу знаходиться в постійному русі, омиваючи гарячі стінки головки блоку та циліндрів, забираючи тепло від двигуна. Для відведення тепла в довкілля рідина проходить через радіатор, а потім повертається назад до двигуна.

Лінійка бренду CoolDog містить радіатори охолодження двигуна, радіатори кондиціонера, радіатори пічки (опалювача) та є ідеальним рішенням щодо співвідношення ціна/якість. Радіатори забезпечують роботу системи охолодження і сконструйовані з підвищеною надійністю для запобігання протіканням, тріщинам і деформації в процесі експлуатації.

Каталог підбору радіаторів спеціально розроблений нашими спеціалістами для спрощення підбору радіаторів для Вашого автомобіля. Наявність радіатора на Ваш автомобіль в каталозі НЕ ГАРАНТУЄ його 100% застосовність до Вашого автомобіля. Застосовність радіатора на Ваше авто уточнюйте у менеджера при покупці/замовленні. Компанія не несе відповідальності за коректність самостійного підбору радіатора.