Будні
Субота
Неділя
Будні
Субота
Неділя
(050) 392-63-63, (068) 598-10-02, (048) 700-32-22

Гальмівні колодки MarkBest® для автомобілів Тойота та Лексус

Лінійка MarkBest® включає: дискові гальмівні колодки, барабанні гальмівні колодки, колодки ручника

Тормозные колодки MarkBest

Гальмівні колодки MarkBest® маркуються символами FF, що означає відповідність коефіцієнту тертя 0,35-0,45 та стабільну роботу колодки як у холодному, так і розігрітому стані.

 

Гальмівні колодки серії PROFESSIONAL BRAKES забезпечують

- Відсутність скрипів та шумів

- Мінімальне розпилювання

- Стабільну та плавну роботу гальма

- Екологічність рівня LeafMark N

 

Гальмівні колодки серії PREMIUM CERAMIC забезпечують

- Надчутливе гальмування

- відсутність пилу

- короткий гальмівний шлях

- Стабільну роботу при температурі прогріву понад 400 С°

- Екологічність рівня LeafMark B

 

Гальмівні колодки LC 200 під Big Brake (STOPTECH, TRD)

Крім цього, окрема позиція MRB20804C гальмівні колодки під Великі гальмівні комплекти (Big Brake Kit від STOPTECH або TRD) для Land Cruiser 200 / Sequoia. Ці колодки мають посилений склад із підвищеним коефіцієнтом тертя GG – 0,45-0,55. Друга буква G означає, що гальмові колодоки не залежать від ступеня їхнього прогріву і зберігають робочі характеристики в температурному діапазоні 94˚C – до 316˚C

Технологічний процес

Технологічний процес максимально автоматизований та виробник гальмівних колодок пройшов сертифікацію за міжнародним стандартом ISO/TS 16949:2009.

Для кожної партії суміші проводиться руйнівне випробування (пресування, зсув тощо), щоб перевірити цілісність складу перед його використанням у виробництві. Перед твердженням мають бути дотримані всі еталонні значення, зокрема вихідний коефіцієнт тертя, що свідчить про правильні характеристики складу.

Для пресування використовується обладнання для регулярного моніторингу тиску і температури в режимі онлайн. Все обладнання для гарячого пресування обладнане електронними вимірювачами для контролю ступеня та циклу. Крім того, параметри процесу пресування уточнюються відповідно до потреб конструкції для різних форм, обсягів та продуктивності. Це гарантує, що всі гальмівні колодки демонструватимуть високу продуктивність, надійність і відповідатимуть усім заявленим характеристикам.