Будні
Субота
Неділя
Будні
Субота
Неділя
(050) 392-63-63, (068) 598-10-02, (048) 700-32-22

Доставка замовлення

Доставка автозапчастей, приобретенных в нашем интернет магазине, осуществляется следующими способами:
 
Самовывозом из магазинов в городе Одесса.
При помощи Новой Почты Украины.
Транспортными компаниями.
 
 
Прием заказов от иногородних клиентов осуществляется до 16:00. Все заказы,  размещенные в наших магазинах до 16:00 , будут доставлены в компанию перевозчика для отправки в тот же день!

Доставка автозапчастин, придбаних в нашому інтернет магазині, здійснюється наступними способами:  

  • Самовивіз із міста Одеса, та міст де є філіали (Дніпро, Кременчук, Кропивницький)
  • За допомогою Нової Пошти України.
  • За допомогою іншим транспортних компаній.

Прийом замовлень для відправки день-у-день здійснюється до 13:00. Всі замовлення, розміщені в наших магазинах до 13:00, будуть доставлені в компанію перевізника цього ж дня! Відправлення заказів отриманих після 13.00 буде залежати від наявності на складах, з яких можно організувати доставку до відділення компанії перевізника

 

Нова Пошта - Новая почта

Нова пошта

«Нова Пошта» України доставить ваше замовлення до будь-якого регіону країни. Час у дорозі 1-3 дні.

Для оформлення доставки до відділення перевізника необхідно у примітці при оформленні замовлення вказати номер відділення «Нової пошти».

З Вами зв'яжеться менеджер та уточнить номер відділення Нової пошти у місті отримання, контактні дані одержувача та бажану дату доставки.

Вартість доставки замовлення Новою поштою складе щонайменше 60 грн, оплата привезення великогабаритних вантажів розраховується індивідуально в кожному випадку.

Самовивіз

Доставлене в одну з наших торгових точок замовлення ви зможете забрати з 9 до 17 години у робочі дні тижня. Вихідні – субота та неділя.

Для самовивезення при оформленні замовлення необхідно вибрати адресу магазину з запропонованого списку. Під час контакту з менеджером, який зв'яжеться з Вами для уточнення деталей, підтвердити обраний магазин та вказати бажану дату доставки..

 

Транспортна компанія

Наш інтернет-магазин автозапчастин успішно користується сервісом транспортних компаній. Партнери, з якими ми співпрацюємо – надійні фірми, які добре зарекомендували себе в роботі.

До будь-якого міста на території України ваше замовлення доставлять транспортні компанії: 

«Автолюкс» - http://www.autolux.ua/

«Интайм» - http://www.intime.ua/

«Гюнсел» - http://www.gunsel.com.ua/

«Ночной Экспресс» - http://www.nexpress.com.ua/

Послуги транспортування оплачуються при отриманні замовлення.

Для оформлення доставки необхідно у примітці до замовлення вказати назву компанії-перевізника. Наш менеджер Вам передзвонить та уточнить усі деталі замовлення.