Будні
Субота
Неділя
Будні
Субота
Неділя
(050) 392-63-63, (068) 598-10-02, (048) 700-32-22

MKF - Filtration Technologies

Кросс-лист для завантаження на ваш сайт: https://www.tlx.ua/cross-lists/

Лінійка автомобільних фільтрів MKF включає в себе:

  • фільтри салону (білі та вугільні);
  • повітряні фільтри;
  • масляні фільтри;
  • фільтри для АКПП;
  • паливні фільтри

Торгова марка MK Filter - належить найбільшому південнокорейському виробнику MK Filter Co., Ltd, розташованому в Сеулі (Корея). Під цим брендом випускаються фільтри для всієї лінійки світового автопрому. Конвеєри автогігантів Kia, Hyundai, Daewoo, Chevrolet оснащені продукцією цього підприємства.

Протягом 10 років, за які компанія стала лідером продажів у сегменті салонних та повітряних фільтрів, постійно зростала її конкурентоспроможність, виробництво всіх видів фільтрів перевищило позначку 6 млн. на рік. Але MK Filter Co., Ltd не зупинялася на досягнутих результатах. Впроваджуючи інновації у всі стадії виробництва від початкових досліджень та розробок до експертизи результату, компанія прагне на 100% задовольнити попит своїх партнерів. Сьогодні вся продукція сертифікована та відповідає стандартам ISO9001(NCSI), TS16949, FITI.

Офіційним дистриб'ютором MK Filter Co., Ltd на ринку України є ТОВ ТІ ЕЛ ІКС Трейдінг (Одеса). Завдяки відмінному поєднанню ціна-якість, ми поставляємо своїм клієнтам тільки найкращі автомобільні фільтри будь-якого типу. Для безперешкодної дистрибуції автомобільних фільтрів на території України зареєстровано торгову марку MKF.

MKF

Сьогодні MKF – бренд фільтрів, які є одними з найкращих на українському ринку аналогів та замінників. Завдяки прийнятним цінам та хорошій якості фільтра вигідно виділяються на тлі конкурентів, таких як Sakura, Asakashi, WIX, Knecht, Blue Print, Bosch, Mahle, Nipparts, Champion та ін.

Підібрати фільтра на Ваше авто допоможуть наші менеджери, або ви можете за оригінальним номером у рядку пошуку деталей або підбору по він-коду.