Будні
Субота
Неділя
Будні
Субота
Неділя
(050) 392-63-63, (068) 598-10-02, (048) 700-32-22

MarkBest® - автозапчастини для Тойота и Лексус

 

MarkBest - автозапчастини для Тойота і Лексус

   MarkBest - торгова марка автомобільних запчастин офіційно зареєстрована в Україні в 2018 році (Сертифікати:№44839,Кл.35; №266379,Кл.12). Бренд MarkBest®  представлений автомобільними запчастинами і деталями, які були вироблені на найсучасніших заводах Тайваню, Китаю, Малайзії та ін. країн. Всі заводи-виробники проходять регулярні перевірки якості, зразки продукції проходять тестування і контроль. Заводи які виготовляють продукцію для торгової марки MarkBest®  отримали міжнародні сертифікати якості ISO/TS 16949-2009, IATF-16949-2016 .

Ретельна робота з підбору заводів-виробників, тестування зразків і контролю якості проводиться компанією "TLX TRADING LTD". 

Основою асортименту  MarkBest® є запчастини для автомобілів Тойота, Лексус і Дайхатсу.  Використовуючи свій більш ніж 15 річний досвід у сфері автомобільних запчастин для Тойоти і Лексус "TLX TRADING LTD" реалізує накопичені знання для формування широкого асортименту якісних запчастин, які відповідають вимогам автовласників, як щодо надійності, так і по відношенню до ціни.

На всю продукцію  MarkBest®  поширюється  Гарантія 6 місяців.  Умови повернення чи компенсації за гарантією описані у відповідному розділі сайту.

Асортимент торгової марки MarkBest постійно поповнюється новими позиціями щоб максимально відповідати потребам клієнтів.

 

MarkBest® - торговая марка автомобильных запчастей официально зарегистрированная в Украине. Бренд MarkBest представлен автомобильными запчастями и деталями, которые были произведены на самых современных заводах Тайваня, Китая, Малайзии и др. стран. Все заводы-производители проходят регулярные проверки качества, образцы продукции подвергаются тестированию и контролю. Заводы которые изготавливают продукцию для торговой марки MarkBestимеют международные сертификаты качества ISO/TS.