Будні
Субота
Неділя
Будні
Субота
Неділя
(050) 392-63-63, (068) 598-10-02, (048) 700-32-22

Угода користувача

Цією угодою визначено умови використання сервісів та матеріалів інтернет-ресурсу tlx.ua (далі – «Сайт»).

Користувачі сайту – фізичні особи, у тому числі представники юридичних осіб, які мають можливість візуального ознайомлення з інформацією, що розміщена на Сайті.

Адміністрація сайту – правовласник сайту tlx.ua

1. Загальні умови

1.1 Використання сервісів та матеріалів Сайту регулюються нормами чинного законодавства України.

1.2 Ця угода – це публічна оферта. Отримавши доступ до інформації, розміщеної на Сайті, Користувач автоматично приєднується до цієї Угоди.

1.3 Адміністрація Сайту має право будь-якої миті змінювати умови цієї Угоди в односторонньому порядку. Угода зі змінами набирає чинності через три дні з дати розміщення оновленої версії на Сайті. У разі незгоди Користувача з оновленою версією угоди він зобов'язаний повністю припинити використання сервісів та матеріалів Сайту, а також відмовитися від доступу до Сайту.

2. Обов'язки Користувача

2.1 Користувач погоджується не здійснювати дії, які можуть порушувати українське законодавство або норми міжнародного права, у тому числі у сфері авторських та/або суміжних прав, інтелектуальної власності, а також будь-які дії, які можуть призвести до збою в роботі як самого Сайту, так і та його сервісів.

2.2 Використання будь-яких матеріалів Сайту без згоди правовласників Сайту не допустиме. Правомірне використання будь-яких матеріалів Сайту можливе під час укладання відповідних ліцензійних договорів із правовласниками.

2.3 За будь-якого цитування матеріалів Сайту посилання на сайт Обов'язкове (при цитуванні інтернет-сайтом – гіперпосилання на Сайт).

2.4 Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування та використання тих інтернет-ресурсів, на які можуть розміщуватись посилання на Сайті.

2.5 Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виниклими втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким змістом Сайту, реєстрацією авторських прав та відомостями про таку реєстрацію, товарами чи послугами , доступними або отриманими через зовнішні сайти, ресурси або інші контакти Користувача, до яких він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.6 Користувач приймає положення про те, що послуги та матеріали Сайту можуть супроводжуватися рекламою. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності та не має жодних зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

3. Інші умови

3.1 Усі можливі суперечки, що випливають із цієї Угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

3.2 Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем та Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин щодо спільної діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, які прямо не передбачені Угодою.

3.3 Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не тягне за собою недійсність інших положень Угоди.

3.4 Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту у разі порушення будь-яким із Користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права вжити пізніше відповідних дій на захист своїх інтересів та захист авторських прав на матеріали Сайту, що охороняються відповідно до законодавства.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди та безумовно приймає їх.